LEDUS HALLE

New Page 1
Lūdzu, atjauniniet interneta lapu (Refresh, Reload), lai tajā būtu redzama jaunākā informācija!

Masu slidotavas aizliegts izmantot daiļslidošanas treniņiem!

Masu slidotavā aizliegts piedalīties ar hokeja nūju un ripu!


24.nov.2017
25.nov.2017
PIEKTDIENA
SESTDIENA
15.10-16.10 Alma 8.40-10.10 Salaspils
16.20-17.20 Ogre Juniors 14 10.20-11.20 Slidotprieks
17.30-18.30 Ogre Juniors 12 11.30-12.30 Slidotprieks
18.40-19.40 Ogre Juniors 10/6 12.40-13.40 U-14, 12 SKILL
19.50-20.50 Ogre Juniors 16 13.50-14.50 U-10A SKILL
21.00-22.00 Aleksandrs 15.00-16.00 U-10B SKILL


16.10-17.40 Ogre Juniors – Valmieras HK/BSS /U-14/


17.50-18.50 Masu slidotava


19.00-20.00 Mālpils jaunieši




26.nov.2017


SVĒTDIENA


8.50-9.50 U-40

11.30-12.30 Masu hokejs BEZ formas 2/3

11.30-12.30 U-12 SKILL

12.40-13.40 Masu slidotava

13.50-14.50 Masu slidotava

15.00-16.00 Masu slidotava

16.10-17.10 OJ U-10

17.20-18.20 Masu hokejs AR formu

18.30-19.30 Mālpils

19.40-20.40 CETRA – Sports Lukss /NAHL/

20.50-21.50 PCP





27.nov.2017
28.nov.2017
PIRMDIENA
OTRDIENA
15.10-16.10 Masu hokejs BEZ formas 2/3 14.00-15.00 Masu hokejs BEZ formas 2/3
16.20-17.20 OJ U-16 15.10-16.10 Daiļslidošanas treneru individuālās nodarbības
17.30-18.30 Ogre Juniors 12/14 16.20-17.20 Slidotprieks
18.40-19.40 Slidotprieks 17.30-18.30 Slidotprieks
19.50-20.50 Kamikadzes 18.40-19.40 Ogre Juniors 10/6
21.00-22.00 HAOSS – Ice Wolves2 /EHL/ 19.50-20.50 ELKO
22.10-23.10 Vairogs 21.00-22.00 Energotīkli


22.10-23.10 VARAN – Īsts zvērs /EHL/




29.nov.2017
30.nov.2017
TREŠDIENA
CETURTDIENA
15.10-16.10 OJ U-12 15.10-16.10 OJ U-14
16.20-17.20 Ogre Juniors 14/16 16.20-17.20 Ogre Juniors 12/16
17.30-18.30 Slidotprieks 17.30-18.30 Slidotprieks
18.40-19.40 OLB – Natick /EHL/ 18.40-19.40 Ogre Juniors 10/6
19.50-20.50 Huligan 19.50-20.50 U-40
21.00-22.00 Haoss 21.00-22.00 CETRA – Lavīna /NAHL/
22.10-23.10 Vairogs 22.15-23.30 VARAN




01.dec.2017
02.dec.2017
PIEKTDIENA
SESTDIENA
14.00-15.00 Masu slidotava 8.40-10.10 Salaspils
15.10-16.10 Alma 10.20-11.20 Slidotprieks
16.20-17.20 Ogre Juniors 14 11.30-12.30 Slidotprieks
17.30-18.30 Ogre Juniors 12 12.40-13.40 Pēteris
18.40-19.40 Ogre Juniors 10/6 13.50-14.50 Masu slidotava
19.50-20.50 Artis 15.00-16.00 Masu slidotava
21.00-22.00 Aleksandrs 16.10-17.10 Masu slidotava


17.20-18.20 Masu slidotava


18.30-19.30 Masu hokejs BEZ formas 2/3




03.dec.2017


SVĒTDIENA


8.50-9.50 U-40

10.00-11.00 Masu hokejs BEZ formas 2/3

11.10-12.10 Masu slidotava

12.20-13.50 Ogre Juniors – LT United /U-12/

14.00-16.00 Ogre Juniors – Liepājas SSS /U-16/

16.10-17.10 OJ U-10

17.20-18.20 Madona – Circle K /EHL/

18.30-19.30 Mālpils

19.40-20.40 Masu hokejs AR formu

20.50-21.50


22.00-23.00 PCP






2/3-masu slidošana uz 2/3 no laukuma