LEDUS HALLE

New Page 1
Lūdzu, atjauniniet interneta lapu (Refresh, Reload), lai tajā būtu redzama jaunākā informācija!

Masu slidotavas aizliegts izmantot daiļslidošanas treniņiem!

Masu slidotavā aizliegts piedalīties ar hokeja nūju un ripu!

21.jan.2019
22.jan.2019
PIRMDIENA
OTRDIENA
9.00-10.00 Ogres 1.vsk. 10.30-11.30 NBS
15.10-16.10 Hokeja treneru indiv.nodarbības 15.10-16.10 Daiļslidošanas treneru indiv.nodarbības
16.20-17.20 Ogre Juniors U-11 16.20-17.20 Slidotprieks
17.30-18.30 Ogre Juniors U-13/15 17.30-18.30 Ogre Juniors U-15
18.40-19.40 Slidotprieks 18.40-19.40 Ogre Juniors U-9/iesācēji
19.50-20.50 Kamikadzes 19.50-20.50 ELKO
21.00-22.00 Haoss 21.00-22.00 Energotīkli
22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133. 22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133.




23.jan.2019
24.jan.2019
TREŠDIENA
CETURTDIENA
15.10-16.10 Masu hokejs BEZ formas 2/3 10.30-11.30 NBS
16.20-17.20 Ogre Juniors U-13/15 12.50-13.50 Madonas valsts ģimn.
17.30-18.30 Slidotprieks 15.10-16.10 Ogre Juniors U-15
18.40-19.40 OLB 16.20-17.20 Ogre Juniors U-13
19.50-20.50 Huligan 17.30-18.30 Ogre Juniors U-9/iesācēji
21.00-22.00 Haoss 2 18.40-19.40 Ogre Juniors U-11
22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133. 19.50-20.50 U-40


21.00-22.00 Cetra


22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133.




25.jan.2019
26.jan.2019
PIEKTDIENA
SESTDIENA
13.30-14.30 Ogres sākumskola


15.10-16.10 Alma 8.40-10.10 Salaspils
16.20-17.20 Ogre Juniors U-15 10.20-11.20 Slidotprieks
17.30-18.30 Ogre Juniors U-13 11.30-12.30 Slidotprieks
18.40-19.40 Ogre Juniors U-9/iesācēji 12.40-13.40 Masu hokejs BEZ formas 2/3
19.50-20.50 Ogre Juniors U-11 14.00-15.00 Masu slidotava
21.00-22.00 Ingus 15.20-16.20 Masu slidotava
22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133. 16.40-17.40 Masu slidotava


18.00-19.00 Masu slidotava


19.10-20.10 Masu hokejs AR formu




27.jan.2019


SVĒTDIENA


8.50-9.50 U-40/Deppo

10.40-11.40 Masu hokejs BEZ formas

12.00-13.00 Masu slidotava

13.20-14.20 Masu slidotava

14.40-15.40 Masu slidotava

16.00-17.00 Masu slidotava

17.20-18.20 Masu slidotava

18.30-19.30 Mālpils

19.40-20.40 Cetra

20.50-21.50 Deppo – Namejs

22.00-23.00 PCP








2/3 – Masu hokejs notiek uz 2/3 no laukuma.