LEDUS HALLE

New Page 1
Lūdzu, atjauniniet interneta lapu (Refresh, Reload), lai tajā būtu redzama jaunākā informācija!

Masu slidotavas aizliegts izmantot daiļslidošanas treniņiem!

Masu slidotavā aizliegts piedalīties ar hokeja nūju un ripu!

15.feb.2019
16.feb.2019
PIEKTDIENA
SESTDIENA
15.10-16.10 Masu slidotava 8.40-10.10 Salaspils
16.20-17.20 Ogre Juniors U-15 10.20-11.20 Slidotprieks
17.30-18.30 Ogre Juniors U-13 11.30-12.30 Slidotprieks
18.40-19.40 Ogre Juniors U-9/iesācēji 12.45-13.45 Masu slidotava
19.50-20.50 Ogre Juniors U-11 14.00-15.00 Masu slidotava
21.00-22.00 Ingus 15.15-16.15 Masu slidotava
22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133. 16.30-17.30 Masu slidotava


17.45-18.45 Masu slidotava


19.00-20.00 Masu hokejs BEZ formas 2/3




17.feb.2019


SVĒTDIENA


8.50-9.50 U-40/Deppo

10.10-11.10 Masu hokejs BEZ formas

11.20-12.50 Ogre Juniors – Pērkons, U-15

13.00-14.30 Ogre Juniors – LSSS, U-13

14.45-15.45 Masu slidotava

16.00-17.00 Masu slidotava

17.15-18.15 Masu slidotava

18.30-19.30 Mālpils

19.40-20.40 Masu slidotava

20.50-21.50 Masu hokejs AR formu

22.00-23.00 PCP





18.feb.2019
19.feb.2019
PIRMDIENA
OTRDIENA
15.10-16.10 Hokeja treneru indiv.nodarbības 15.10-16.10 Daiļslidošanas treneru indiv.nodarbības
16.20-17.20 Ogre Juniors U-11 16.20-17.20 Slidotprieks
17.30-18.30 Ogre Juniors U-13/15 17.30-18.30 Ogre Juniors U-15
18.40-19.40 Slidotprieks 18.40-19.40 Ogre Juniors U-9/iesācēji
19.50-20.50 Kamikadzes – Briedis 19.50-20.50 ELKO
21.00-22.00 Haoss 21.00-22.00 Energotīkli
22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133. 22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133.




20.feb.2019
21.feb.2019
TREŠDIENA
CETURTDIENA
15.10-16.10 Masu hokejs BEZ formas 2/3 15.10-16.10 Ogre Juniors U-15
16.20-17.20 Ogre Juniors U-13/15 16.20-17.20 Ogre Juniors U-13
17.30-18.30 Slidotprieks 17.30-18.30 Ogre Juniors U-9/iesācēji
18.40-19.40 OLB 18.40-19.40 Ogre Juniors U-11
19.50-20.50 Huligan 19.50-20.50 U-40
21.00-22.00 Haoss 21.00-22.00 Cetra 2 – Jūrmala
22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133. 22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133.




22.feb.2019
23.feb.2019
PIEKTDIENA
SESTDIENA
15.10-16.10 Alma 8.40-10.10 Salaspils
16.20-17.20 Ogre Juniors U-15 10.20-11.20 Slidotprieks
17.30-18.30 Ogre Juniors U-13 11.30-12.30 Slidotprieks
18.40-19.40 Ogre Juniors U-9/iesācēji 12.40-13.55 Ogre Juniors – Brocēni, U-11
19.50-20.50 Ogre Juniors U-11 14.10-15.40 Ogre Juniors – DLSS, U-13
21.00-22.00 Ingus 15.50-16.50 Masu slidotava
22.10-23.10 BRĪVS. Tālrunis rezervācijai 65055133. 17.05-18.05 Masu slidotava


18.15-19.15 Masu slidotava


19.25-20.40 Select


20.50-21.50 Kokneses SC turnīrs


22.00-23.00 Kokneses SC turnīrs




24.feb.2019


SVĒTDIENA


8.50-9.50 U-40/Deppo

10.45-11.45 Masu hokejs BEZ formas

12.00-13.00 Masu slidotava

13.15-14.15 Masu slidotava

14.30-15.30 Masu slidotava

15.45-16.45 Masu slidotava

17.00-18.15 Ogre Juniors – DLSS-1, U-11

18.30-19.30 Mālpils

19.40-20.40 OLB ?

20.50-21.50 Masu hokejs AR formu

22.00-23.00 PCP








2/3 – Masu hokejs notiek uz 2/3 no laukuma.